Začal nový rok a aj deti si dali nejaké predsavzatia. Držíme palce, aby sa predsavzatia stali realitou! Deti si užívali prázdniny, oddych, sledovali TV program, hrali sa rôzne hry, chodievali sme na prechádzky v obci, len sneh nám veľmi chýbal. Do školy sa deti vrátili až 8.1.2020 a opäť začali školské povinnosti.

11.01.2020 – naša Kristínka P. oslavovala 13. narodeniny. Pripravili sme pre ňu oslavu, bola aj torta a posedenie. Kristínka prajeme Ti všetko najlepšie k narodeninám!

30.01.2020 – Kvetka má 6. rokov. V nedeľu sme pre ňu pripravili oslavu, ktorú sme spojili aj s meninovými oslávencami Erikou, Erikom M. a Erikom P. Oslávenci boli štyria, všetkým sme poblahoželali. Hlavnej narodeninovej oslávenkyni Kvetke sme zaspievali, pripili sme si detským šampanským a pustili sme sa do krájania torty. Torta bola výborná, všetci sme si pochutili, posedeli sme si spoločne, nasmiali sme sa. Bola to vydarená oslava, len Jakubkovi bolo smutno, že on nemá tiež narodeniny. No, Jakubko Ty si musíš počkať až do októbra!

31.01.2020 – dnes pani učiteľky rozdávali polročné vysvedčenia. Niektorým deťom sa darilo v škole viac, niektorým menej … Máme ešte druhý polrok, aby si deti mohli zlepšiť školské výsledky. Spoločne budeme na tom pracovať.