Jeseň je v plnom prúde, počasie je krásne slnečné, lístie na stromoch hrá všetkými farbami jesene. Školáci a škôlkári si už zvykli, že ráno musia vstávať a ísť do školy a škôlky. Dopoludnia trávia deti v škole a popoludní sa opäť všetci stretneme v dome, aby sme trávili spoločný čas. Október nám však priniesol aj choroby, prechladnutia, horúčky. Podarilo sa nám uzdraviť sa a opäť môžeme tráviť čas aktivitami na detskom ihrisku 🙂

04.10.2019 – náš Erik strávil krásne popoludnie v Poprade v ZOC Max počas otvárania novej predajne. Vybláznil sa jazdou na kolobežke, skateboarde, užil si všetky sprievodné akcie tohto podujatia. Vrátil sa do domu unavený, ale veľmi šťastný :-).

15.10.2019 – Jakubko oslavoval 5. narodeniny. Prekvapili sme ho narodeninovou tortou, blahoželaniami a príjemným spoločným posedením pri čajíku a torte.

18.10.2019 – rozlúčili sme sa s našimi kamarátmi Kristínkou a Dávidkom, ktorí sa presťahovali k svojim dvom sestrám do iného domu. Napriek tomu, že v našom dome boli len zopár týždňov, bolo to smutné lúčenie. Budú nám chýbať, ale určite sa s týmito kamarátmi ešte stretneme na nejakej spoločnej akcii CPDaR.

20.10.2019 – nedeľné popoludnie sme trávili na vychádzke v Poprade. Deti si užili jazdu na kolotočoch, zabávali sa, smiali sa, všetkým nám bolo veselo. Zábava pokračovala na nákupoch v OC Forum, popozerali sme sa čo majú nové v obchodoch, vybrali sme si rôzne drobnosti a sladkosti a vrátili sme sa domov. Bolo to úžasné popoludnie a deti ešte niekoľko dní hovorili o jazde na kolotočoch 🙂

25.10.2019 – privítali sme v našom dome štyroch súrodencov, ktorí tu budú bývať s nami. Vitajte u nás Kristínka, Danielka, Mirko a Filipko! Veríme, že sa vám tu bude páčiť a nájdete si veľa kamarátov 🙂

26.10.2019 – naša Erika dnes oslavuje krásne 16. narodeniny. Blahoželania a koláčiky nesmeli chýbať! Ešte raz Ti Erika BLAHOŽELÁME a želáme veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov v živote!

Koniec mesiaca nás potešil jesennými prázdninami 30. a 31.10., ktoré sme trávili oddychom od školských povinností, pobytom na detskom ihrisku. Tešili sme sa z krásneho slnečného počasia. Viedli sme rozhovory o blížiacom sa Sviatku všetkých svätých, o Pamiatke zosnulých a zvykoch s týmito sviatkami súvisiacich.