Mesiac november vždy začína trochu smutne Sviatkom všetkých svätých a Pamiatkou zosnulých. Spomíname si na všetkých blízkych, ktorí už nie sú s nami. Aj my s deťmi sme pri tejto príležitosti navštívili miestny cintorín a zaspomínali sme si na všetkých príbuzných. Trošku sme si oddýchli cez jesenné prázdniny a v pondelok opäť začal školský týždeň.

13.11.2019 – k nám do rodinného domu prišiel pán prokurátor a všetky deti, ktoré chceli sa s ním mohli porozprávať.

14. – 15.11.2019 – Majka a Erik sa zúčastnili koncertu Úsmev ako dar v Bratislave. Veľmi sa tešili na tento výlet vlakom a tiež na kamarátov z ostatných rodinných domov. Pobalili sme im ruksaky, výborné jedlo, a z okna vlaku si mohli prezrieť Slovensko. Koncert a im veľmi páčil a užili si tento dvojdňový výlet v Bratislave.

19.11.2019 – väčšie deti: Erika, Erik M., Erik P., Majka, Kristína boli na koncerte Godzone v Aréne v Poprade. Koncert sa konal podvečer a deti sa vrátili späť až večer. Tešili sa, že takto príjemne mohli stráviť večer v Poprade.

28.11.2019 – v Základnej škole vo Veľkom Slavkove bolo ZRPŠ. Opäť sme boli zistiť školské výsledky našich detí, porozprávať sa s triednymi učiteľmi. Učitelia deti pochválili za snahu, poukázali na oblasti, kde sa môžu zlepšiť a kázali nepoľaviť v učení pretože ich čakajú písomky.

29.11.2019 – náš Ján oslavuje 18. narodeniny. Blahoželáme a želáme veľa úspechov v živote! Tento deň Ján ukončil u nás pobyt a odsťahoval sa do “Domu na pol ceste”. Janko nech sa Ti v živote darí!