Ešte nedávno boli Vianoce a už je tu mesiac február. Čas karnevalov, šišiek, fašiangy.

3.2.2020 – polročné prázdniny po vysvedčení. Tento deň sme s deťmi strávili na plavárni vo Svite. Naše deti majú veľmi radi vodu a vydržali by sa v nej čľapkať aj celý deň. Dve hodiny na plavárni ubehli veľmi rýchlo, deti sa vybláznili, zjedli olovrant a v poriadku sme docestovali do V. Slavkova. Majka a Erik s nami na plavárni neboli, pretože boli na návšteve u svojho staršieho brata.

14.2.2020 – naše najmenšie deti Jakubko, Filipko, Kvetka mali karneval v materskej škole. Mali krásne masky, tancovali a zabávali sa. Pravdaže nechýbalo občerstvenie.

15.2.2020 – zobrali sme 6 detí na výlet do Tatier do Starého Smokovca na Kalváriu. Aspoň v Tatrách sme si užili sneh. Stavali sme snehuliakov, guľovali sme sa, robili sme stopy do snehu, paličkou sme kreslili obrázky na snehu. Bol to krásny sobotňajší deň.

16.2.2020 – v našom rodinnom dome sme zorganizovali karneval pre všetky naše deti. Deti mali karnevalové masky, tancovali, zabávali sa a nechýbalo ani občerstvenie. Teta Danka pripravila šišky, tak ako sa na karnevale patrí 🙂

20.2. – 24.2.2020 – tri pracovné dni si deti užili chrípkové prázdniny. Nemuseli ísť do školy a boli zdraví! To bolo radosti! Oddychovali, sledovali TV program, chodievali sme na vychádzky v obci.