Tak a máme tu začiatok prázdnin! Náš rodinný dom vo Veľkom Slavkove bol 9 dní zatvorený a deti si užívali prázdniny v rodinnom dome v Hranovnici. 10.7. sa deti vrátili do Veľkého Slavkova a privítali sme nových kamarátov.

17.7.2019 – výlet na farmu v Poprade – Kvetnici, bicyklovanie, beh, preliezky, hojdačky. Pozreli sme si aj výcvik služobných psov. Mali sme piknik v prírode a cestou domov sme sa občerstvili chutnou zmrzlinou. Vrátili sme sa domov až večer s pocitom príjemne stráveného letného dňa.

19.7.2019 – boli sme na cirkusovom predstavení v Cirkuse Aleš v Poprade. Bolo to super … videli sme artistov, klauna, cvičené zvieratá – tigre, slony, kone, poníky, ťavy, pštrosa, somára, kŕdeľ kačiek. Deťom sa najviac páčil klaun, ktorý ich rozveseľoval svojimi smiešnymi kúskami. Tlieskali sme, dupali sme, kričali sme “bravóóó” pri každom ohromujúcom výkone artistov. Páčili sa nám aj krásne kostýmy vystupujúcich artistov. Celé dvojhodinové predstavenie bolo úžasné a odnášame si príjemné spomienky.

21.7.2019 – odchádzame do tábora FunnyCamp do Humenného. Všetci sú zbalení a tešíme sa na cestu vlakom. Deti, ktoré nemôžu ísť do tábora, idú do rodinného domu v Hranovnici a budú spoločne prázdninovať s ostatnými kamarátmi. Náš rodinný dom je zatvorený a zamestnanci majú dovolenku. Naspäť do rodinného domu sa všetci vrátime 3.8.2019. Dovtedy si všetci prajeme krásny oddych 🙂