3. augusta sa deti vrátili z tábora FunnyCamp z Humenného s novými zážitkami. Vrátili sa aj deti, ktoré trávili dva týždne v rodinnom dome v Hranovnici. Aj my zamestnanci sme sa vrátili do práce oddýchnutí po dovolenke.

9.8.2019 – k nám do rodinného domu prišli prázdninovať štyria naši kamaráti z RD PP-Veľkej. Museli sme sa tu pomestiť a bolo nám spolu veselo 🙂

14.8.2019 – tento letný slnečný deň sme trávili v bazénoch. Menšie deti boli na plavárni vo Svite a väčší boli v termálnom kúpalisku vo Vrbove. Užili sme si vodu, vyšantili sme sa a verte, že nám všetkým poriadne vyhladlo bruško 🙂 Tešili sme sa na vynikajúcu večeru. Tento večer sme boli takí unavení, že sme zaspali naozaj rýchlo.

15.8.2019 – rozlúčili sme sa s našou kamarátkou Kristínkou, ktorá sa presťahovala do bytu pre mladých dospelých v Poprade.

16.8.2019 – ďalší prázdninový deň sme trávili v termálnom kúpalisku AquaSpa v Gánovciach. Počasie bolo trošku chladnejšie, ale nám to vôbec nevadilo 🙂 Šantili sme v bazéne celé popoludnie a bolo nám veselo. Usmievali sme sa viac ako slniečko, ktoré sa schovávalo za oblaky.

17.8.2019 – sobotňajšie popoludnie sme trávili na Burichu za Veľkým Slavkovom. Mali sme piknik v prírode, šantili sme sa pri potoku, nohami sme brodili potok, špliechali sme sa a bola to veľká sranda 🙂

22.8.2019 – boli sme na výlete v Tatrách v Starom Smokovci. Zbalili sme si jedlo do ruksaka, cestovali sme električkou, ale výlet trval iba krátko. Pokazil nám ho náhly silný dážď. Ešteže sme stihli zjesť naše zásoby jedla a museli sme utekať späť na stanicu k električke. Vrátili sme sa premočení, osušili sme sa a zahriali sme sa teplým čajíkom.

31.8.2019 – a je tu posledný deň prázdnin 🙁 Pripomenuli sme si čo sme celé leto robili, kde všade sme boli, aký je najlepší prázdninový zážitok … a začali sme sa pripravovať na školské povinnosti. To nevadí, leto raz muselo skončiť a nám zostanú pekné spomienky, zážitky 🙂