A je tu polovica prázdnin … spomíname na zážitky, ktoré sme zažili a tešíme sa na všetko pekné čo nás ešte čaká 🙂

8.8.2020 – deti sa vrátili z tábora v Ostrom Grúni spokojné a šťastné. Všetky sú v poriadku a povedali, že toto bol ten najlepší tábor, aký kedy zažili. To nás vychovávateľov veľmi potešilo. Ďakujeme za skvelú prácu všetkých animátorov a ostatných, ktorí sa podieľali na skvelých zážitkoch našich detí.

11.8. – 21.8.2020 – prázdninový pobyt detí v dome v Tatranskej Lomnici. Jedenásť dní trávili deti s ostatnými kamarátmi.

21.8.2020 – všetky naše deti sa opäť stretli v našom dome. Vrátili sa aj deti, ktoré trávili prázdniny na pobyte doma. Bolože to radosti zo spoločného stretnutia!

23.8.2020 – mali sme oslavu Erikových 11. narodenín a Filipko mal meniny. Oslávencom sme zablahoželali, pochutili sme si na torte, pohostili sme sa a nechýbala ani hudba. Oslava sa vydarila. Ešte raz: Všetko najlepšie naši oslávenci!

26.8.2020 – popoludnie sme strávili v Poprade. Deťom sa už žiadalo ísť niekde mimo obce. Navštívili sme OC Forum, hoci s rúškami na tvári, ale deti boli spokojné a šťastné. Potom sme sa presunuli k fontáne na námestí, deti sa špliechali vodou a tešili sme sa s pekného slnečného počasia.

Posledné dni prázdnin sa trávili prípravou na začiatok školského roka, nakúpili sme všetko potrebné, skontrolovali sme školské pomôcky, tašky, prezúvky do školy. Prázdniny tak rýchlo ubehli a znovu nás čakajú školské povinnosti.