IMG_20180628_164750

Mesiac jún bol bohatý na športové a zábavné  podujatia.

01.06. sme oslávili „ Deň detí“. Oslavu zorganizovala Základná škola v Sp. Teplici, ktorá pripravila pre deti  súťažné športové stanovištia, kde si deti  mohli zmerať svoje sily. Za absolvovanie všetkých stanovíšť  získali zaujímavé vecné dary.

04.06. sme v našom rodinnom dome privítali nových  chlapcov a to Maxa  a Rudka. Deti  z RD im pripravili „uvítacie posedenie“.

08.06. Dávidko, Adrián a Edko strávili deň na školskom výlete na Liptove. Navštívili mesto Liptovský Mikuláš, kde si pozreli pamiatky a rôzne zaujímavosti.  Nezabudnuteľným zážitkom bola pre nich  plavba loďou po Liptovskej Mare.

Paľko ako veľmi úspešný futbalista Prešovského kraja  postúpil do užšieho výberu  a reprezentoval kraj na turnaji v Tatranskej Štrbe v dňoch 19. a 20. 06. Jeho tím získal krásne druhé miesto.

22.06. obec Spišská Teplica zorganizovala akciu „  Jánske ohne“. Nechýbali na nej ani deti z nášho RD spolu s tetou Monikou.

28.06. Združenie rodičov v Sp. Teplici pripravilo pre deti z obce akciu „ Hurá na prázdniny“.  Aj keď počasie veľmi neprialo,  akcia sa vydarila. Chlapci si zahrali futbal a keď začalo pršať,  zábava pokračovala v telocvični základnej školy.