Aktuality

Vianočná besiedka 2023

Obdobie medzi Mikulášom a Vianocami je pre deti najkrajším obdobím v roku. 18.12. sme v CDR Poprad zorganizovali Vianočnú besiedku na ktorej sa stretli všetky deti z rodinných domoch. Vianočnú besiedku nám deti spestrili krásnym programom. Tety vychovávateľky z RD a ujo vychovávateľ pripravili sladké dobroty, ktorými všetkých pohostili.

Knihy pre deti od dobrovoľníkov

Vďaka kníhkupectvu Panta Rhei a pani Orviskej, ktorá organizovala nákup kníh od dobrovoľníkov pre deti z centier si naše deti aj tento rok našli pod vianočným stromčekom krásne knihy. Deti sa poďakovali dobrovoľným darcom malým vlastnoručne vyrobeným darčekom.

Ocenenie pre CDR Poprad

Dňa 24.10.2023 bolo CDR Poprad ocenené za systémový prínos v sociálnoprávnej ochrane detí.

Ocenenie odovzdala p.riaditeľke Knapekovej Ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny SR Soňa Gaborčáková.

Ocenenie pre profesionálneho náhradného rodiča

Ocenenie pre pani Mgr. Hreusovú. Prácu profesionálneho náhradného rodiča vykonáva už 20 rokov. Ďakujeme za svedomitú prácu a prajeme veľa zdravia a síl do ďalších rokov.

Jesenná výstava

V čase zberu jesenných plodov pani vychovávateľky z rodinného domu Poprad – Veľká zorganizovali tvorivé dielne ku ktorým sa pripojili deti s tetami z rodinného domu Veľký Slavkov. Vznikla zaujímavá aktivita na ktorej si deti vyskúšali techniky práce s prírodným materiálom. Z výsledných produktov urobili výstavu.